Zien: Deze twee nieuwe kandidaten gaan het liefdesavontuur aan in B&B Vol Liefde

Het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde belooft weer een hoop romantiek, verrassingen en misschien zelfs echte liefde. De populaire datingshow waarin B&B-eigenaren de liefde van hun leven hopen te vinden, krijgt er twee nieuwe deelnemers bij. Dit keer stappen Daniël en Rob vol goede moed in het avontuur. Beide heren hebben hun zaakjes goed op orde, maar missen nog één ding: een partner om hun droomleven mee te delen.
Daniël: de kapitein met een groot hart
Maak kennis met Daniël (38), een ambitieuze ondernemer die een hotel runt in het prachtige Tsjechië. Zijn carrière loopt op rolletjes, maar op het gebied van liefde mist er nog iets. "Ik zoek een lief, zorgzaam type met humor," zegt hij. Social media is niet helemaal zijn ding: "Niet zo eentje die alles op Instagram moet zetten, maar gewoon geniet van het moment."
Enne, voor wie denkt dat je direct aan de slag moet in zijn hotel: geen zorgen. "Als iemand het leuk vindt om te helpen, doe je ding. Maar het hoeft zeker niet." Een ontspannen leven in een romantische setting? Klinkt niet verkeerd!
Rob: de Franse charmeur met een passie voor koken
Dan hebben we Rob (65), de eigenaar van een sfeervol domaine in Frankrijk. Hier kan hij 45 gasten ontvangen en genieten van het goede leven. Eerst runde hij zijn B&B met zijn ex, later met Flo, maar nu staat hij open voor een nieuwe liefde.
Zijn ideale partner? "Een gelijkgestemde, een maatje." En als je net als hij van koken houdt, dan is dat een dikke plus. "De ingrediënten voor de liefde: het samenzijn en elkaar goed begrijpen." Samen de lekkerste gerechten bereiden en genieten van lange zomeravonden, dat ziet hij helemaal zitten. Oh, en fun fact: hij wordt weleens vergeleken met Bruce Willis.
Lees hier ook: Verdrietig! B&B Vol Liefde-Iris over verlies van haar ex-man
Wie waagt de sprong in B&B Vol Liefde?
Eerder deden Jos en Patrick ook mee, maar hun liefdesavontuur stopte voordat het begon. Jos koos voor een andere toekomst en Patrick vond geen match. Denk jij dat je een match bent voor Daniël of Rob? Dan is dit je kans om je in te schrijven! Wie weet beleef jij een zomer vol liefde in het prachtige Frankrijk of Tsjechië en maak je samen met een van deze heren once-in-a-lifetime herinneringen!
Lees hier ook: B&B Vol Liefde-Anja zegt bye-bye tegen de spotlights: ‘Ik kom niet terug!’