Pak korting op een uitje of vakantie bij Vakantieveilingen met deze Vakantieveilingen kortingscode! Bieden doe je op deze bekende veilingsite al vanaf € 1,-. Of je nu naar de Thermen wilt, op stedenreis, wilt genieten van een all-inclusieve reis of naar de Escaperoom: met meer dan 10.000 veilingen is Vakantieveilingen de grootste veilingsite in Nederland. Met de Vakantieveilingen kortingscode profiteer je bovendien van nog meer voordeel op deze lage prijzen! We leggen je graag uit hoe het werkt.
VAKANTIEVEILINGEN KORTINGSCODE:
Pak nu € 5 korting!
Voorwaarden: Vakantieveilingen kortingscodes, deals en acties kunnen geldig zijn op een beperkt gedeelte van het assortiment. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de kortingscode.
Zo werkt het!
Wie denkt dat je alleen terecht kunt voor vakanties en uitjes heeft het mis: bij Vakantieveilingen kun je bieden op nog veel meer! Denk bijvoorbeeld aan accessoires voor in huis, vaatwastabletten, Nespresso cups, een cursus Spaans en ja zelfs super zacht toiletpapier. De hele dag door komen er nieuwe deals op de website die de moeite waard zijn. De klok loopt intussen af en de kunst is net voordat de tijd afloopt jouw eindbod te doen. Wanneer jouw bod het hoogste is op het moment dat de tijd van de veiling voorbij is, ben jij de winnaar! Spannend en ook nog een hartstikke leuk om te doen!
Bied meteen mee
Leuk nieuws is dat je met deze kortingscode op jouw gewonnen veiling een extra korting krijgt. Heb je het aanbod al bekeken? Je kunt dagelijks bieden op hippe industriële inrichtingsspulletjes voor een habbekrats, een prachtig patchwork vloerkleed, gordijnen, een soundbar, een slowjuicer of een een luxe bedtopper om op weg te dromen. Vakantieveilingen is dus allang niet meer alleen een vakantie bied site maar heeft veel meer te bieden. Registreer je meteen; dan kun je nu al meedoen met de veiling en gave koopjes scoren!
Blijf op de hoogte via de nieuwsbrief
Kun je trouwens geen genoeg krijgen van alle mooie aanbiedingen op Vakantieveilingen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief en ontvang alle nieuwste aanbiedingen en koopjes regelrecht in je inbox! Zo mis je nooit meer een leuke tripje naar Parijs of een spotgoedkoop diner in jouw favoriete restaurant! Ook krijg je regelmatig informatie toegestuurd over Vakantieveilingen kortingscodes, die je vervolgens direct in de webshop kunt verzilveren nadat je hebt meegeboden op een leuke trip of vakantie!
Met de vaste prijzen win je zeker
Nu kan het zijn dat je een arrangement ziet staan wat je moet hebben! Daar is ook wat op bedacht door Vakantieveilingen. Bij de erg populaire veilingen zie je het knopje “koop nu” staan. Dit houdt in dat je een vaste prijs betaalt voor het aantrekkelijke aanbod dat je op de website hebt gespot. Je hoeft hierbij dus niet te bieden en af te wachten of een ander jou net voor is. De prijs is vast en jij bepaald zelf of je dit er voor over hebt. Deze prijzen zijn altijd extra voordelig en sowieso stukken goedkoper dan dat je het elders koopt. Hou deze deals dus in de gaten!
Lees ook: VAKANTIE INSPIRATIE: DE INSTAGRAM HOTSPOTS VAN 2018
Bieden doe je ook met de Vakantieveilingen app
Natuurlijk kun je niet de hele dag achter je laptop biedingen uitbrengen. Daarom is het des te leuker dat er een Vakantieveilingen app bestaat. Hiermee druk je in een paar tellen je bod weg en hou je scherp in de gaten of je wordt overboden. Op Vakantieveilingen.nl is het mogelijk om je eigen lage prijs te bepalen. De app is te downloaden voor telefoons en tablets die werken met iOS en Android. Zet ook de handige pushberichten aan: deze kun je instellen waardoor je nooit meer jouw favoriete veiling misloopt. Ook kun je je locatie laten bepalen en geeft Vakantieveilingen tips over interessante veilingen & evenementen dicht bij jou in de buurt!
Een eigen account maak je zo:
We vertelde je al dat je om mee te kunnen bieden een eigen account nodig hebt. We leggen je graag uit hoe je deze maakt, des te eerder kun jij ook meedoen op Nederlands grootste veiling met 10.000 veilingen per dag. Als je de volgende stappen volgt kun jij vandaag nog de winnaar zijn:
- Klik rechts boven op de blauwe balk “registeren”
- Je kunt je verbinden via Facebook of je gegevens invullen in de rubrieken
- Vervolgens ontvang je een gratis verificatiecode per SMS
- Vul deze in en start meteen met bieden op de veiling die je aanspreekt!
Lees ook: Dit is dé vakantie checklist met 93 items die jij nodig hebt
Betalen doe je veilig bij Vakantieveilingen
Als jij de winnaar bent en je voor een prikkie jouw arrangement hebt gewonnen wordt je doorgeleid naar het betaalscherm. Betalen bij Vakantieveilingen is altijd vertrouwd en veilig. Je bepaald zelf of je jouw betaling uitvoert via Ideal, Creditcard of Paypal. Na de betaling krijg je meteen een bevestiging in je email en de online voucher tref je ook aan in je mail als de betaling is goedgekeurd. Voordat je betaald zie je natuurlijk exact hoe dit bedrag is opgebouwd en bij vragen stuur je een mailtje naar de klantenservice die deze graag voor je beantwoorden.
Vakantieveilingen kortingscode gebruiken
Als je jouw deal hebt betaald krijg je bijna altijd een online voucher of ticket toegestuurd van Vakantieveilingen. Check je inbox en controleer even goed of alles klopt.Vaak kun je via de website van Vakantieveilingen meteen reserveren, hiervoor heb je geen waardebon of voucher nodig. Hoe het werkt staat stap-voor-stap beschreven in de bevestigingsmail. Hou er wel even rekening mee dat je voor bijna elk deal € 5,- administratiekosten betaald. Dit valt natuurlijk hartstikke mee als je je bedenkt dat de normale prijzen vele malen hoger zijn. Vul bij het eindscherm jouw Vakantieveilingen kortingscode in en je pakt direct extra voordeel!