Ze.nl zingt bij Studilio!
Vergis je niet, Studilio is écht voor iedereen leuk. Ook als je niet kan zingen. Correctie: juist als je niet kunt zingen! Eigenaar Leo Sienot verwelkomt iedereen: van valse kraaien tot heuse sterren-in-wording.
We worden welkom geheten in een professioneel uitziende geluidsstudio. Zwaar onder de indruk zijn we; dit is het echte werk. Dag karaoke-machine en Singstar-microfoons, Studilio it is! Leo vertelt ons dat we vandaag drie liedjes gaan opnemen, waarvan eentje inclusief videoclip. Van tevoren hadden we al een ellenlange lijst toegestuurd gekregen met nummers om uit te kiezen, maar wij konden (vanwege het feit dat we met negen collega's zijn) geen eenduidige keuze maken. We hebben Leo dan ook de volledige regie gegeven; het is afwachten hoe dat voor ons zal uitpakken!
Het is even wennen om jezelf en je collega's van een zeer kwetsbare kant te zien. Hoewel over zingen altijd lacherig en onverschillig wordt gedaan, schaam je je toch altijd even als die valse tonen daadwerkelijk uit je keel komen. Maar ach, als iedereen daar last van blijkt te hebben, gooi je alle schroom van je af en verandert zacht onzeker gefluister langzaam maar zeker in uitbundig gezang. Ondertussen zit het overgebleven groepje stiekem heel hard te lachen achter die glaswand (zij horen wat wij niet horen...), maar omdat Leo het licht heeft gedimd zien we ze gelukkig niet zitten en zingen we ongestoord verder.
Dan is het alweer tijd voor het laatste liedje, waar ook de clip bij gemaakt zal worden. Vanaf het moment dat we aan kwamen rijden bij de studio zijn we bijna non-stop gefilmd; dit blijkt allemaal materiaal voor de video te zijn. Als we horen welk nummer het gaat worden, schieten we in de lach: Even Aan Mijn Moeder Vragen is een swingende klassieker die we allemaal kennen en welke dus hilarisch moet worden!
En dan zit de middag erop! We luisteren nog naar de gave single van Leo's band Orange Snow en nemen dan toch echt afscheid. Binnen twee weken kunnen we de singles plus clip verwachten. Met schorre stemmen, pijnlijke kaken van het lachen en bovenal een zeer goed humeur rijden we richting Scheveningen. Daar praten we in een heerlijk restaurant nog lang na over dit gezellige avontuur! Kijk voor meer informatie over vrijgezellenfeestjes en bedrijfsuitjes op de website van Studilio: www.studilio.nl |